A A+

Contact

CENTRALA
Bucuresti Dan Irimia Coordonator National 0755.112.913 dan.irimia@omniasig.ro
Bucuresti Silviu Sandulescu Suport Tehnic 021.405.74.20 silviu.sandulescu@omniasig.ro
Zona Ardeal Chira Adriana Coordonator Regional 0741.259.641 adriana.chira@omniasig.ro
Zona Moldova Ionel Radu Constantin Coordonator Regional 2729.039.237 radu.ionel@omniasig.ro
Zona Constanta Ionescu Virgil Ilie Coordonator Regional 0721.489.361 virgil.ionescu@omniasig.ro
 
SUCURSALE BUCURESTI
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Aviatorilor Catalina Dobarleanu Sef serviciu coordonare retele de agenti 0741.259.479 catalina.dobarleanu@omniasig.ro
Unirea Damian Andrei Sef Serviciu Agenti si Brokeri 0746.158.931 andrei.damian@omniasig.ro
Retail  Lache Andreea Inspector Asigurari 0733.081.285 andreea.lache@omniasig.ro
 
REGIUNEA ARAD
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Arad  Deac Ancuta Inspector Asigurari 0746.114.570 deac.ancuta@omniasig.ro
Bihor Dudas Adrian Ioan Inspector Asigurari 0746.436.925 adrian.dudas@omniasig.ro
Casas Severin David Tania Asistent manager 0722.425.981 tania.david@omniasig.ro
Hunedoara Chifor Diana Director  0748.258.745 diana.chifor@omniasig.ro
Timis Petria Flirina Tirea Inspector Asigurari 0741.259.744 petria.tirea@omniasig.ro
Sibiu Miron Nicoleta Inspector Coordonare Brokeri 0731.310.106 nicoleta.miron@omniasig.ro
 
REGIUNEA ARGES
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Arges Mircea Camelia Director Adjunct 0741.259.745 camelia.mircea@omniasig.ro
Dolj  Capitanu Florinel Alin Director Adjunct 0741.259.609 alin.capitanu@omniasig.ro
Gorj Florescu Cristinel Director Adjunct 0741.259.605 cristinel.florescu@omniasig.ro
Mehedinti Grosu Mircea Cristian Director Adjunct 0724.366.075 cristian.grosu@omniasig.ro
Olt Branescu Viorel Director Adjunct 0741.259.660 viorel.branescu@omniasig.ro
Valcea Traneci Minodora Asistent Manager   emilia.traneci@omniasig.ro
Dambovita  Stoica Andrada Catalina Asistent Manager (30.10.2012) 0741 819 081 0741 819 080 andrada.stoica@omniasig.ro
 
REGIUNEA CLUJ
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Cluj  Todea Loredana Raluca Inspector Asigurari 0752.271.622 loredana.todea@omniasig.ro
Alba Duma Alina Estera Inspector Asigurari 0742.571.825 alina.duma@omniasig.ro
Bistrita Nasaud Ursu Ileana Director Adjunct 0741.259.427 ileana.ursu@omniasig.ro
Mures Covaciu Alexandra Inspector Asigurari   alexandra.covaciu@omniasig.ro
Maramures Pop Alexandru Director Adjunct 0745 008 441 alexandru.pop@omniasig.ro
Salaj Martin Rodica Inspector Asigurari   rodica.martin@omniasig.ro
Satu Mare Avram Aurelian Ovidiu Director Adjunct 0724.366.079 aurelian.avram@omniasig.ro
 
REGIUNEA CONSTANTA
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Constanta Banescu Gabriela Inspector Coordonator 0740.046.907 gabriela.banescu@omniasig.ro
Braila Popa Camelia Sef Serviciu Asigurari 0741.259.561 camelia.popa@omniasig.ro
Calarasi Banea Paula Inspector Asigurari 0733.688.566 paula.banea@omniasig.ro
Galati Negru Razvan Inspector Asigurari 0741.762.555 razvan.negru@omniasig.ro
Ialomita Costea Angelica  Asistent Manager 0731.955.020 angelica.costea@omniasig.ro
Tulcea Floare Liliana Craita Director Adjunct 0724.366.083 liliana.floare@omniasig.ro
 
REGIUNEA IASI
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Iasi Morariu Iulian Inspector Asigurari 0742.202.730 iulian.morariu@omniasig.ro
Bacau  Nicoleta Petrariu Inspector Asigurari 0741.259.537 nicoleta.petrariu@omniasig.ro
Botosani Sofian Brindusa Mihaela  Inspector Asigurari 0746.246.683 mihaelabrindusa.sofian@omniasig.ro
Neamt Bostan Valentin Inspector Coordonare Brokeri 0745.653.943 valentin.bostan@omniasig.ro
Suceava Coroviac Laura Mariana Director Adjunct 0724.330.213 laura.coroviac@omniasig.ro
Vaslui David Craescu Carmen Sef Agentie 0762.673.982 carmen.david@omniasig,ro
Vrancea Silviu Ionel Dima Inspector Asigurari 0741.209.219 silviu.dima@omniasig.ro
 
REGIUNEA PRAHOVA
Sucursala Nume prenume Functia Telefon Adresa de e-mail
Prahova Petrache Laurentiu Subscriitor corporate 0722.947.156 laurentiu.petrache@omniasig.ro
Brasov Iuliana Guliciuc Director Adjunct 0744.880.461 cristina.guliciuc@omniasig.ro
Buzau Stanescu Elena Inspector Asigurari 0746.172.081 elena.stanescu@omniasig.ro
Covasna Buslig Lorand Director Adjunct 0726.336.249 lorand.buslig@omniasig.ro
Giurgiu Amarghiolaei Carmen Inspector Asigurari 0741.259.628 carmen.amarghioalei@omniasig.ro
Teleorman Nadrag Emil  Sef Serviciu Asigurari 0741.259.684  emil.nadrag@omniasig.ro
Harghita Bartalis Izabella Director Adjunct 0728 130.322 izabella.bartalis@omniasig.ro